O nás

Společnost MS Technika pro s.r.o. byla založena v roce 2010, technickými plyny se však zabýváme již od roku 2005. Svoji činnost jsme zahájili ve Znojmě, kde jsme vybudovali plnírnu CO2 v hodnotě 1,8 mil. korun. Následně jsme rozšířili služby o obchod se svařovací a hasicí technikou. V roce 2012 jsme přesunuli naše hlavní aktivity do Olomouce, od roku 2014 jsme rozšířili naše zastoupení také v Prostějově, v Ostravě a Otrokovicích.

Spolupracujeme se společností SIAD Czech, spol. s r.o., dalším důležitým partnerem je společnost B+J Power s.r.o., se kterou provozujeme sklady a velkoobchod svařovací techniky na střední Moravě.

Naše společnost má certifikaci pro revize a zkoušky plynových zařízení a plnění plynových nádob. Vysoká flexibilita, trvalá kvalita služeb a odborné technické znalosti jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků.

Naše vize:
Klademe důraz na osobní přístup ke klientům a individuální obchodní podmínky.

2005 Spolupráce se společnosti AIR LIQUIDE CZ s.r.o. – na 400 zákazníků v regionu Olomoucký, Zlínský a Jihomoravský kraj.

2010 Vybudování plnírny CO2 ve Znojmě s vlastním kryogenním zásobníkem o objemu 5 t a průmyslovým čerpadlem TUSAN CFA-5. Následné rozšíření služeb o svařovací a hasicí techniku.

2012 Smluvní partner společnosti SIAD CZ, spol. s r.o.

2013 Nové Sklady technických plynů v Olomouci a v Prostějově.

2014 Výdejní sklady lahví CO2 v Ostravě a Otrokovicích.

2015 Smluvní partner společnosti KAUFLAND pro distribuci a logistiku s pohybem asi 400 palet za měsíc.

MARTIN MAZUR
jednatel